Panna młoda
Dekoracje sali weselnej
Redaktor: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com

O jakie ozdoby trzeba zatroszczyć się w czasie wesela?


Tradycyjne wesela są znane ze świetnej zabawy w gronie bliskich osób. Najczęściej są to bardzo drobiazgowo zaplanowane wydarzenia, których organizację rozpoczyna się czasem i dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak duże, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
pudełko na prezent
Redaktor: Dushan Hanuska
Na podstawie: http://www.flickr.com

Serwis z nietypowymi podarunkami będzie idealnym miejscem, gdzie zakupimy upominki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński ma być niezapomniany tak dla przyszłej panny młodej, jak i dla jej kompanek. Wybrane wieczory panieńskie przebiegają nadzwyczaj spokojnie, w niedużym gronie białogłów przyjaźniących się od podstawówki. Kiedy jednak młode panie posiadają wielce oryginalny charakter i chcą zaskoczyć swoją kumpelę, wymyślają coś tak odjazdowego, że strach się bać. Nikt nie wie, skąd młode osoby biorą tak dużo niestandardowych idei. Może czasem po prostu oglądają zbyt wiele filmików w internecie.
Wieczór panieński
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki twórczy podarek będzie świetny na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co powinna przeżyć każda Panna Młoda. W większości wypadków wieczór panieński odbywa się na parę dni przed ślubem i przeważnie jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten można spędzić na multum różnorodnych sposobów, znaczące jest to, by był on faktycznie niezapomniany. W czasie wieczoru panieńskiego wolno wyróżnić parę stałych elementów, jednym z nich na pewno są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.