Panna młoda
Dekoracje sali weselnej
Redaktor: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com

O jakie ozdoby trzeba zatroszczyć się w czasie wesela?


Tradycyjne wesela są znane ze świetnej zabawy w gronie bliskich osób. Najczęściej są to bardzo drobiazgowo zaplanowane wydarzenia, których organizację rozpoczyna się czasem i dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak duże, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
pudełko na prezent
Redaktor: Dushan Hanuska
Na podstawie: http://www.flickr.com

Serwis z nietypowymi podarunkami będzie idealnym miejscem, gdzie zakupimy upominki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński ma stać się niezapomniany tak dla przyszłej panny młodej, jak i dla jej kumpelek. Wybrane wieczory panieńskie przebiegają nadzwyczaj spokojnie, w niedużym gronie białogłów znających się od przedszkola. Kiedy jednak młode panie mają wielce oryginalny charakter i chcą zaskoczyć swoją psiapsiółkę, wymyślają coś tak odjazdowego, że włosy stają dęba na głowie. Nikt nie wie, skąd młode osoby biorą tak dużo niestandardowych pomysłów. Może czasem po prostu oglądają zbyt wiele filmików na YouTube.
Wieczór panieński
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki twórczy podarek będzie świetny na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co winna przeżyć każda Panna Młoda. Z reguły wieczór panieński odbywa się na parę dni przed ślubem i przeważnie jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten wolno spędzić na wiele różnych sposobów, istotne jest to, by był on faktycznie niezapomniany. Podczas wieczoru panieńskiego wolno wyróżnić kilka stałych fragmentów, jednym z nich na pewno są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.