Ślub
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Robiąc przygotowania do wesela trzeba pamiętać o wielu sprawach, no i oczywiście o tym, aby je wykonać w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić nieco wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby wręczać zaproszenia co najmniej miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wielu ludzi twierdzi, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
wesele
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejsza chwila w życiu człowieka

Wszyscy spotykamy się z licznymi, niezwykle zróżnicowanymi sytuacjami życiowymi, jakie mają dla nas oczywiście jakieś znaczenie. To kompletnie naturalne, że człowiek dzieli sekundy swojego czasu na te bardziej oraz mniej znaczące. Nie da się ukryć, że w życiu każdego człowieka, nawet przeciętnego, jest wiele takich chwil lub samych dni, jakie są wyjątkowo ważne. Do takich chwil zaliczyć należy ślub, a zatem chwilę, w jakiej decydujemy się na życie wyłącznie ze swoim partnerem/ką.
ludzie na bankiecie
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, by zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

Posiadając wiedzę w danym temacie, spotkania z wybranym organizatorem uroczystości zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego wyjaśniać. Choć oczywiście profesjonalne firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego właściwie przygotowane. Zawsze służą fachową radą i udzielają potrzebnej pomocy przy przygotowywaniu przyjęcia.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezmiernie istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu mieszkają razem, zaślubiny rozpoczynają całkowicie nowy etap, zatem warto jest upamiętnić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. W obecnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, między innymi na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.
Panna Młoda, zimowa kreacja
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Buty szyte na miarę

Własny ślub to chwila bardzo istotna chwila w życiu, do której koniecznie trzeba się wcześniej niezwykle dobrze przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej, dopasowanych butów oraz innych dodatków nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. W dzisiejszych czasach ilość ofert może prawie przyprawić o ból głowy. Użyteczny może okazać się fakt, że dużo firm oferujących stroje ślubne da się odnaleźć w Internecie. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Decyzja zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
Ślub i wesele w stylu vintage
Redaktor: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

W jaki sposób zorganizować piękne wesele w Kielcach?

Ślub i wesele to najczęściej najlepszy dzień w życiu zakochanych. W związku z tym chcą, aby organizacja była perfekcyjna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się przytrafić. Przygotowania rozpoczynają się często już nawet 2 lata przed ślubem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Rzecz jasna nie ma w tym nic szokującego, gdyż do ustalenia jest naprawdę dużo aspektów.
para młoda w drodze na wesele
Redaktor: Chris Game
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać stosowny samochód na ślub i wesele?

Wybór samochodu ślubnego to znacząca sprawa, albowiem to właśnie nim Para Młoda będzie jechać na ślub oraz wesele, a jak wiadomo w tym znaczącym dniu to naturalnie Młodzie są w centrum zainteresowania, natomiast wóz jest ich wizytówką.

Miastem, w którym przede wszystkim rozwija się moda damska z pewnością jest Łódź - funkcjonujące tam pracownie proponują rewelacyjną odzież.

Aktualnie moda i trendy rokrocznie odsłaniają coś świeżego, zjawiskowego. Rozpoznawane marki odzieżowe chcąc zdążyć za zmieniającymi się stylami i rosnącymi wymaganiami klientek przykładają wszelkich starań, aby co sezon wypuścić doskonale przygotowaną kolekcję. Nawet mniejsze sklepy lub zakłady krawieckie kierują atencję na bieżące style ichcą je wprowadzać. W takiej samej sytuacji są salony sukien ślubnych, albowiem moda ta na bieżąco ewoluuje i pokazuje nowe możliwości i zajmujące rozwiązania.
dodatki weselne
Redaktor: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

W jaki sposób dobrze się przygotować do swojego ślubu, o czym pamiętać przy wyborze dekoracji

Każde wesele to mnóstwo rzeczy do pozałatwiania, niekiedy rozłożonych nawet na dwa lata. Podstawą jest oczywiście znalezienie jakiejś sali - i w praktyce od tego zależy przede wszystkim termin uroczystości. Sala powinna być odpowiednio duża, tak żeby mogli się w niej zmieścić wszyscy zaproszeni goście, należy także sprawdzić, jaka tam będzie obsługa i jedzenie, które także ma ogromne znaczenie podczas zabawy.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Rola oprawy muzycznej w czasie wesela, czyli na co się zdecydować, żeby goście dobrze się bawili

Wesele to okres wielomiesięczny przygotowań, załatwiania wielu spraw no i oczywiście sporych wydatków. Większość młodych par rozpoczyna od rezerwacji odpowiedniej weselnej sali. Jej wielkość powinna być dobrana do ilości gości, których będzie się chciało zaprosić, jeśli sala będzie za duża, to w pewnej chwili okaże się, że weselnicy gdzieś się rozejdą i ciężko będzie ich zgromadzić na wspólnej zabawie. Wiele par młodych szukając sali kieruje się recenzjami znajomych, ale warto samemu również zobaczyć, jak wygląda obsługa, udekorowanie sali i co najważniejsze jedzenie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.