Ślub
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Kiedy dwoje ludzi spotyka się i w sobie zadurza, świat staje się piękniejszy. Wszystko nagle zaczyna być mocniej barwne. Stąpa się delikatniej, skacze wyżej. To wyjątkowe chwile. Później przychodzi jednak ten najważniejszy moment – ślub. I w tę radość wchodzi strach z myślą „Czy będzie idealnie”?
ślub
Redaktor: JGS Concepts
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym lokalu najkorzystniej zorganizować wesele w Lubinie?

Dzień ślubu to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która wiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżonków ma utrwalić naszą miłość na wieki. To wzniosła chwila i wielki dzień, pełen emocji i uniesień. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wymaga wielu przygotowań. Jak sprawić, by mimo natężenia zadań przed ślubem oraz emocji w dniu ślubu, wszystko układało się zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
zakładanie sobie obrączek
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać najlepszego ślubnego fotografa? Czym się on powinien odznaczać? O czym trzeba wiedzieć?

Zdjęcia ślubne to perfekcyjna pamiątka każdego ślubu, upamiętnienie najbardziej wspaniałej chwili w życiu. Jeżeli trafimy na fachowca, to można być pewnym, iż nasze zdjęcie będą wyjątkowe. Taki fachowiec wzorcowo jest przygotowany do zlecenia, dzięki temu młoda para może być w pełni usatysfakcjonowana ze zrobionych zdjęć.
zespół grający na weselu
Redaktor: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze wydarzenie w trakcie życia każdego człowieka

Można wyróżnić co najmniej kilkanaście takich wydarzeń w życiu człowieka, jakie rozpamiętujemy przez długi czas, ponieważ są tak zwyczajnie ważne. Większość z nich wiąże się z naszymi bliskimi, naszą rodziną. Śmiało można stwierdzić, że wesele oraz narodziny dziecka to najistotniejsze wydarzenia dla znacznej większości normalnych ludzi.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Robiąc przygotowania do wesela trzeba pamiętać o wielu sprawach, no i oczywiście o tym, aby je wykonać w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić nieco wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby wręczać zaproszenia co najmniej miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wielu ludzi twierdzi, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
wesele
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejsza chwila w życiu człowieka

Wszyscy spotykamy się z licznymi, niezwykle zróżnicowanymi sytuacjami życiowymi, jakie mają dla nas oczywiście jakieś znaczenie. To kompletnie naturalne, że człowiek dzieli sekundy swojego czasu na te bardziej oraz mniej znaczące. Nie da się ukryć, że w życiu każdego człowieka, nawet przeciętnego, jest wiele takich chwil lub samych dni, jakie są wyjątkowo ważne. Do takich chwil zaliczyć należy ślub, a zatem chwilę, w jakiej decydujemy się na życie wyłącznie ze swoim partnerem/ką.
ludzie na bankiecie
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, by zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

Posiadając wiedzę w danym temacie, spotkania z wybranym organizatorem uroczystości zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego wyjaśniać. Choć oczywiście profesjonalne firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego właściwie przygotowane. Zawsze służą fachową radą i udzielają potrzebnej pomocy przy przygotowywaniu przyjęcia.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezmiernie istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu mieszkają razem, zaślubiny rozpoczynają całkowicie nowy etap, zatem warto jest upamiętnić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. W obecnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, między innymi na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.
Panna Młoda, zimowa kreacja
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Buty szyte na miarę

Własny ślub to chwila bardzo istotna chwila w życiu, do której koniecznie trzeba się wcześniej niezwykle dobrze przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej, dopasowanych butów oraz innych dodatków nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. W dzisiejszych czasach ilość ofert może prawie przyprawić o ból głowy. Użyteczny może okazać się fakt, że dużo firm oferujących stroje ślubne da się odnaleźć w Internecie. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Decyzja zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
Ślub i wesele w stylu vintage
Redaktor: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

W jaki sposób zorganizować piękne wesele w Kielcach?

Ślub i wesele to najczęściej najlepszy dzień w życiu zakochanych. W związku z tym chcą, aby organizacja była perfekcyjna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się przytrafić. Przygotowania rozpoczynają się często już nawet 2 lata przed ślubem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Rzecz jasna nie ma w tym nic szokującego, gdyż do ustalenia jest naprawdę dużo aspektów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.