Ślub
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Kiedy dwoje ludzi spotyka się i w sobie zadurza, świat staje się piękniejszy. Wszystko nagle zaczyna być mocniej barwne. Stąpa się delikatniej, skacze wyżej. To wyjątkowe chwile. Później przychodzi jednak ten najważniejszy moment – ślub. I w tę radość wchodzi strach z myślą „Czy będzie idealnie”?
ślub
Redaktor: JGS Concepts
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym lokalu najkorzystniej zorganizować wesele w Lubinie?

Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżeńska ma scementować naszą miłość na wieki. To doniosła chwila i wielki dzień, pełen emocji oraz uniesień. Równocześnie, ten szczególny dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak sprawić, by mimo natężenia zobowiązań przed ślubem i emocji ślubnych, wszystko biegło zgodnie z naszymi założeniami?
zakładanie sobie obrączek
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać najlepszego ślubnego fotografa? Czym się on powinien odznaczać? O czym trzeba wiedzieć?

Zdjęcia ślubne to perfekcyjna pamiątka każdego ślubu, upamiętnienie najbardziej wspaniałej chwili w życiu. Jeżeli trafimy na fachowca, to można być pewnym, iż nasze zdjęcie będą wyjątkowe. Taki fachowiec wzorcowo jest przygotowany do zlecenia, dzięki temu młoda para może być w pełni usatysfakcjonowana ze zrobionych zdjęć.
zespół grający na weselu
Redaktor: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze wydarzenie w trakcie życia każdego człowieka

Możemy wyróżnić chociaż kilkanaście takich wydarzeń w życiu człowieka, jakie rozpamiętujemy przez wiele lat, gdyż są tak zwyczajnie ważne. Większość z nich jest powiązane z naszymi najbliższymi, naszą rodziną. Odważnie można stwierdzić, że wesele i narodziny dziecka to kluczowe wydarzenia dla znacznej większości zwyczajnych ludzi.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Przygotowując się do wesela trzeba pamiętać o dużej ilości spraw, no i rzecz jasna o tym, żeby je wykonać w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw należy wręcz załatwić nieco wcześniej, a można do nich na przykład zaliczyć wręczenie zaproszeń na uroczystość. Weselne tradycje sugerują, żeby wręczać zaproszenia minimum miesiąc przed datą uroczystości, lecz wiele osób twierdzi, że zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A to wszystko dlatego, aby osoby, które się zaprasza mogły się do tego przygotować, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
wesele
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejsza chwila w życiu człowieka

Wszyscy spotykamy się z licznymi, niezwykle zróżnicowanymi sytuacjami życiowymi, jakie mają dla nas oczywiście jakieś znaczenie. To kompletnie naturalne, że człowiek dzieli sekundy swojego czasu na te bardziej oraz mniej znaczące. Nie da się ukryć, że w życiu każdego człowieka, nawet przeciętnego, jest wiele takich chwil lub samych dni, jakie są wyjątkowo ważne. Do takich chwil zaliczyć należy ślub, a zatem chwilę, w jakiej decydujemy się na życie wyłącznie ze swoim partnerem/ką.
ludzie na bankiecie
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, by zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

Posiadając wiedzę w danym temacie, spotkania z wynajętym organizatorem uroczystości zajmą znacznie mniej czasu, gdyż nie będzie trzeba wszystkiego tłumaczyć. Choć oczywiście profesjonalne firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego odpowiednio przygotowane. W każdym czasie służą fachową radą i udzielają niezbędnej pomocy przy przygotowywaniu uroczystości.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezmiernie istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu mieszkają razem, zaślubiny rozpoczynają całkowicie nowy etap, zatem warto jest upamiętnić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. W obecnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, między innymi na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.
Panna Młoda, zimowa kreacja
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Buty szyte na miarę

Własny ślub to chwila bardzo istotna chwila w życiu, do której koniecznie trzeba się wcześniej niezwykle dobrze przygotować. Wybór dobrej sukni ślubnej, dopasowanych butów oraz innych dodatków nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. W dzisiejszych czasach ilość ofert może prawie przyprawić o ból głowy. Użyteczny może okazać się fakt, że dużo firm oferujących stroje ślubne da się odnaleźć w Internecie. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Decyzja zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
Ślub i wesele w stylu vintage
Redaktor: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

W jaki sposób zorganizować piękne wesele w Kielcach?

Ślub i wesele to najczęściej najlepszy dzień w życiu zakochanych. W związku z tym chcą, aby organizacja była perfekcyjna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się przytrafić. Przygotowania rozpoczynają się często już nawet 2 lata przed ślubem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Rzecz jasna nie ma w tym nic szokującego, gdyż do ustalenia jest naprawdę dużo aspektów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.