Ślub
Sala na wesele
Redaktor: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać salę na wesele - wskazówki

Zabierając się do organizacji ślubu, zaraz po doborze narzeczonego/narzeczonej musimy podjąć decyzję , gdzie odbędzie się przyjęcie. W tym króciutkim przewodniku postaramy się zgromadzić i opisać najważniejsze rzeczy, na jakie warto zwracać uwagę wybierając salę na wesele. Oczywiście niełatwo będzie znaleźć lokal doskonały, to jest realizujący wszystkie opisane kryteria. Sami już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, jakie kwestie są dla was najważniejsze.
fotokalendarz ścienny
Redaktor: David Lin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrać perfekcyjny bukiecik ślubny?

Wybór bukietu dla Panny Młodej, jest to niezwykle ważna sprawa. Stanowi on nadzwyczaj ważne dopełnienie naszej ślubnej stylizacji. Na dodatek musi przetrzymać długie godziny bez wody, co powoduje, że nie każdy kwiat nadaje się do takiej wiązanki.
sala weselna
Redaktor: www.nakaszubach.pl
Na podstawie: www.nakaszubach.pl

Przygotowania do ślubu czyli co mieć na uwadze przy wyborze sali na weselne przyjęcie

Wesele to wyjątkowy dzień dla narzeczonych i powinno się zrobić wszystko, żeby był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Ale żeby tak było, to przed nim należy sporo zrobić, bo organizacja ślubu to niekiedy kilka miesięcy, w czasie których trzeba podjąć sporo ważnych decyzji. Do jednej z pierwszych się zalicza uzgodnienie daty ślubu, a to przede wszystkim będzie zależeć od tego, gdzie młodzi zechcą go zrobić.
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Gdy dwoje ludzi poznaje się i zakochuje, wszystko robi się piękniejszy. Wszystko nagle robi się mocniej barwne. Stąpa się delikatniej, skacze wyżej. To nadzwyczajne momenty. Z czasem przychodzi jednakże ta najważniejsza chwila – ślub. I w ową radość wkracza strach z myślą „Czy będzie idealnie”?
ślub
Redaktor: JGS Concepts
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym lokalu najkorzystniej zorganizować wesele w Lubinie?

Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżonków ma przypieczętować naszą miłość do śmierci. To uroczysta chwila oraz wielki dzień, pełen emocji i euforii. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak spowodować, by mimo natężenia zadań przed ślubem i emocji ślubnych, wszystko biegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
zakładanie sobie obrączek
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać najlepszego ślubnego fotografa? Czym się on powinien odznaczać? O czym trzeba wiedzieć?

Zdjęcia ślubne to perfekcyjna pamiątka każdego ślubu, pamiątka najbardziej cudownej chwili w życiu. Jeżeli trafimy na profesjonalistę, to możemy być pewni, iż nasze zdjęcie będą godne pochwały. Taki fachowiec wzorcowo się przygotowuje do zlecenia, dzięki temu młoda para może być szczęśliwa z przygotowanej pracy.
zespół grający na weselu
Redaktor: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze wydarzenie w trakcie życia każdego człowieka

Można wyróżnić chociaż kilkanaście takich zdarzeń w życiu człowieka, jakie rozpamiętujemy przez długie lata, gdyż są tak zwyczajnie istotne. Większość z nich wiąże się z naszymi bliskimi, naszą rodziną. Odważnie można orzec, że wesele i pojawienie się potomka to najistotniejsze zdarzenia dla zdecydowanej większości normalnych ludzi.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Robiąc przygotowania do wesela pamiętać należy o dużej ilości spraw, no i rzecz jasna o tym, aby je wykonać w odpowiednim czasie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić znacznie wcześniej, a można do nich na przykład zaliczyć wręczenie zaproszeń na uroczystość. Weselne tradycje sugerują, żeby zaproszenia wręczać co najmniej miesiąc przed datą ślubu, ale wielu ludzi uważa, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A to wszystko dlatego, żeby zapraszane osoby mogły się do tego przygotować, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
wesele
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejsza chwila w życiu człowieka

Wszyscy spotykamy się z niezliczonymi, nad wyraz zróżnicowanymi sytuacjami życiowymi, jakie mają dla nas oczywiście jakieś znaczenie. To zupełnie naturalne, że człowiek dzieli sekundy swojego czasu na te bardziej i mniej ważne. Nie da się zaprzeczyć, że w życiu każdego człowieka, również zwykłego, jest wiele takich chwil czy samych dni, które są wyjątkowo ważne. Do takich chwil zaliczyć należy ślub, a zatem chwilę, w której decydujemy się na życie wyłącznie ze swym partnerem/ką.
ludzie na bankiecie
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, by zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

Posiadając wiedzę w tym temacie, spotkania z wynajętym organizatorem przyjęcia zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego tłumaczyć. Choć oczywiście doświadczone firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego właściwie przygotowane. W każdym czasie służą fachową radą i udzielają niezbędnej pomocy przy organizowaniu uroczystości.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.