Ślub
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Gdy dwoje ludzi poznaje się i zakochuje, wszystko robi się piękniejszy. Wszystko nagle robi się mocniej barwne. Stąpa się delikatniej, skacze wyżej. To nadzwyczajne momenty. Z czasem przychodzi jednakże ta najważniejsza chwila – ślub. I w ową radość wkracza strach z myślą „Czy będzie idealnie”?
ślub
Redaktor: JGS Concepts
Na podstawie: http://www.flickr.com

W którym lokalu najkorzystniej zorganizować wesele w Lubinie?

Dzień ślubu to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która wiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżeńska ma utrwalić naszą miłość na wieki. To uroczysta chwila oraz pamiętny dzień, pełen emocji oraz euforii. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Co zrobić, by mimo masy zobowiązań przedślubnych oraz emocji ślubnych, wszystko biegło zgodnie z naszymi planami?
zakładanie sobie obrączek
Redaktor: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać najlepszego ślubnego fotografa? Czym się on powinien odznaczać? O czym trzeba wiedzieć?

Zdjęcia ślubne to perfekcyjna pamiątka każdego ślubu, pamiątka najbardziej wspaniałej chwili w życiu. Jak natrafimy na profesjonalistę, to możemy być pewni, iż nasze zdjęcie będą wyjątkowe. Taki specjalista wzorcowo jest przygotowany do zlecenia, dzięki czemu młoda para może być bardzo zadowolona z przygotowanej pracy.
zespół grający na weselu
Redaktor: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najważniejsze wydarzenie w trakcie życia każdego człowieka

Można wyróżnić chociaż kilkanaście takich zdarzeń w życiu człowieka, jakie rozpamiętujemy przez długie lata, gdyż są tak zwyczajnie istotne. Większość z nich wiąże się z naszymi bliskimi, naszą rodziną. Odważnie można orzec, że wesele i pojawienie się potomka to najistotniejsze zdarzenia dla zdecydowanej większości normalnych ludzi.
zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

Przygotowując się do wesela trzeba pamiętać o dużej ilości spraw, no i oczywiście o tym, aby zająć się nimi w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw należy wręcz załatwić znacznie wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby zaproszenia wręczać minimum miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wiele osób twierdzi, że zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.
wesele
Redaktor: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpiękniejsza chwila w życiu człowieka

Wszyscy spotykamy się z licznymi, niezmiernie zróżnicowanymi sytuacjami życiowymi, jakie mają dla nas rzecz jasna jakieś znaczenie. To zupełnie naturalne, iż człowiek dzieli sekundy swojego życia na te bardziej oraz mniej znaczące. Nie da się ukryć, że w życiu każdego człowieka, także zwykłego, jest wiele takich chwil czy samych dni, które są szczególnie ważne. Do takich chwil zaliczyć trzeba ślub, a więc chwilę, w której decydujemy się na życie wyłącznie ze swym partnerem/ką.
ludzie na bankiecie
Redaktor: AmCham Poland Kraków Branch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować eleganckie przyjęcie, by zadziwić wszystkich zaproszonych bliskich?

Posiadając wiedzę w tym temacie, spotkania z wynajętym organizatorem przyjęcia zajmą zdecydowanie mniej czasu, dlatego, że nie będzie potrzeby wszystkiego tłumaczyć. Choć oczywiście doświadczone firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć są do tego właściwie przygotowane. W każdym czasie służą fachową radą i udzielają niezbędnej pomocy przy organizowaniu uroczystości.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Redaktor: energylabsbr
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkiem nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. We współczesnych czasach na wszelkiego typu uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie niezwykłych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.
Panna Młoda, zimowa kreacja
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Buty szyte na miarę

Własny ślub to chwila bardzo istotna chwila w życiu, do jakiej koniecznie trzeba się przedtem nadzwyczaj dobrze przygotować. Wybranie dobrej sukni ślubnej, dopasowanych butów oraz innych dodatków nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. W nowym tysiącleciu ilość ofert jest w stanie prawie przyprawiać o ból głowy. Pomocny może okazać się fakt, że wiele firm oferujących stroje ślubne da się odnaleźć w sieci. Buty ślubne na miarę, a może kupione w markecie? Wybór zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu panny młodej. Jakie buty najlepiej wybrać?
Ślub i wesele w stylu vintage
Redaktor: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

W jaki sposób zorganizować piękne wesele w Kielcach?

Uroczystość ślubu i wesela to zazwyczaj najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych. W związku z tym chcą, żeby organizacja była idealna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się przytrafić. Przygotowania rozpoczynają się często już nawet 2 lata przed planowanym wydarzeniem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Rzecz jasna nie ma w tym nic szokującego, ponieważ do ustalenia jest rzeczywiście dużo spraw.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.