Ślub
Obrączki ślubne
Redaktor: Takashi Hososhima
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakupując obrączki dwukolorowe decydujemy się nie tylko na bardziej interesujący, ale również bardziej praktyczny wariant obrączek

Przygotowanie się do ślubu to nie lada wyzwanie, szczególnie wtedy, gdy chcielibyśmy, by wszystko było jak w bajce. W przypadku takich okoliczności, które mają wyjątkowe znaczenie i które odbywają się zazwyczaj raz w życiu, warto wziąć pod uwagę każdy szczegół, który może dodać większego znaczenia i bardziej uświetnić ten dzień. Jakie to są szczegóły? Między innymi będzie to zakupienie pięknych obrączek dla młodej pary.
Ślub, toast
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Sukienki wieczorowe - czym inspirować się przy selekcjonowaniu kreacji?

Z pasji do szycia i wyrabiania coraz to nowych stylów powstają nowe salony z sukniami ślubnymi i wieczorowymi. Oferują one Paniom znaczny wybór odzieży dostosowanych do różnych nurtów i sylwetek. Takie punkty budzą potworne zainteresowanie wśród płci żeńskiej, ale także męskiej, gdyż mężczyźni też niekiedy chcą sprawić radość wybrankom.
Niespodzianka
Redaktor: Virginia L.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Teraz takie eventy można urządzać bardzo wygodnie oraz łatwo, bo nawet meble można wypożyczyć

Osoby, które mają zamiar w stolicy zorganizować jakieś ważne wydarzenie albo imprezę, która zgromadzi większą ilość gości, nie powinny się już stresować.
sala weselna
Redaktor: Nick Storchay
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są dziś atrakcyjne propozycje znakomitych sal weselnych na Dolnym Śląsku

Ślub na Dolnym Śląsku może być naprawdę niezapomniany, jeśli wyłącznie ktoś zawczasu należycie go zaplanuje. Do takich wyjątkowych chwil w życiu warto jest zwykle podejść z rozwagą oraz wiedzieć czego się pragnie. Najlepiej odpowiednio wybrać posiłki dla gości, salę, a również wielorakie atrakcje, bez których ciężko obecnie wyobrazić sobie ten niezwykły dzień. Jak jedna najrozsądniej wybierać lokalik na ślub i wybrać salę, jaka będzie najlepsza? Należy tutaj czasem wypytać o to znajome małżeństwa a, także czerpać od nich rady w tej sprawie. Odpowiednią podpowiedzią w trakcie poszukiwań bywają tu słowa: sala weselna okolice Wrocławia.
ślub
Redaktor: TLC
Na podstawie: TLC

Suknia ślubna Twoich marzeń

Dzień ślubu, to dzień, o którym większa część kobiet marzyła od dziecięcych lat. Jest to najważniejszy dzień w ich życiu, przez wzgląd na co musi być jedyny w swoim rodzaju, wspaniały, wymarzony. Co jest najistotniejsze w tym wszystkim? Naturalnie kupno właściwej kreacji ślubnej, co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe. Gdzie znaleźć właściwy salon sukien ślubnych Wrocław? Jakie suknie królują w tym sezonie na wybiegach?
dekoracje ślubne na samochód
Redaktor: flickr.com
Na podstawie: flickr.com

Świetna opcja na ślub

Kiedy pomyślimy o czyimś ślubie kościelnym to zdaje nam się, że powinna to być niesamowicie uroczysta chwila. Jednak wszyscy wiemy jak jest. Najczęściej jest tak, że niestety tylko państwo młodzi i bliska rodzina odczuwa wzruszenie. Dlaczego? Bo każdy ślub w kościele jest bardzo podobny.
Ślub
Redaktor: Katarzyna Zydroń
Na podstawie: Floral Concept Store

Zeszły weekend był owocny w emocje? Jeśli na palcu masz błyskotkę oznacza to, że szykują się przygotowania.

Starania ślubne to dużo ofiarowanego czasu oraz pracy. Urok zmówin prysnął i nadeszła właściwa chwila, ażeby zająć się planowaniem oraz realizowaniem wszelkich potrzebnych formalności istotnych do zawarcia związku małżeńskiego.
Ślub za granicą
Redaktor: Cayobo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pragniesz, by dzień ślubu był rzeczywiście szczególny? Zdecyduj się na ceremonię w pięknym miejscu

Nie da się zaprzeczyć, że dzień zaślubin jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie z tego powodu tak wiele zaangażowania poświęca się, by stworzyć wyjątkową oprawę i uwiecznić go na zawsze w pamięci własnej oraz najbliższych osób. Dzień zawarcia ślubu można celebrować na wiele sposobów: urządzić uroczyste wesele, wyjechać po uroczystości w piękną podróż poślubną lub zdecydować się na coś jeszcze bardziej niezwykłego.
bukiet ślubny
Redaktor: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com

Perfekcyjnie przygotowane przez specjalne firmy przygotowania przed ślubem.

Pary, jakie właśnie przygotowują się do wesela mają znacznie prostszą drogę do pokonania niż inne pary jeszcze parę lat wstecz. Otóż, jeśli para narzeczeńska nie będzie mieć zbytnio dużo czasu na czynności przygotowawcze związane z własnym ślubem albo chce też, żeby zajmowali się tym eksperci, żeby wszystko przebiegało wyśmienicie, jest obowiązek przemyśleć, czy nie będzie dobrze, kiedy przekona się na świadczenia wykwalifikowanej firmy która zajmuje się przygotowywaniem uroczystości ślubnych.
dekoracje ślubne kościoła

Realizacja sesji zdjęciowych z okazji ślubu

Już od bardzo dawna przyjęte jest, że dzień ślubu i uroczystości z tym związane uwiecznia się na fotografiach, a niejednokrotnie również na nagraniach wideo. Zdjęcia ślubne są bowiem dobrą pamiątką, do jakiej wraca się po latach. Stosunkowo długą tradycję ma również urządzanie specjalnych sesji fotograficznych, w których biorą udział młode pary. Sesja taka za każdym razem odbywa się w odmiennym terminie niż ślub, najczęściej niedługi czas po ceremonii.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.