Ślub
Pani młoda z druhnami
Redaktor: Rahul de Cunha
Na podstawie: http://www.flickr.com

Taki moment zdarza się wyłącznie raz, dbaj o najpiękniejszą oprawę swojego ślubu

Ślub jest doprawdy wyjątkową okazją, co oznacza, że należy dobrze celebrować tę chwilę oraz zadbać o jej doskonałą oprawę. Rodzimą tradycją jest organizowanie wystawnych wesel, w czasie których nowożeńcy razem z rodziną oraz przyjaciółmi celebrują przysięgę małżeńską. Chociaż obecne wesela znacznie różnią się od tych organizowanych jeszcze przed kilkunastu laty, w każdym przypadku małżonkom zależy na dbaniu o wszelkie detale.
Dwie obrączki
Redaktor: Takashi Hososhima
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie obrączki ślubne sobie zafundować? Omówienie ich modeli oraz kilkanaście porad korzystnych przy wyborze.

Dobór obrączki ślubnej jest jednym z ważniejszych wyborów wiążących się z przygotowaniami do ślubu. Jest do decyzja w większości przypadków na całe życie. Obrączki mają za zadanie być nie tylko wytworne i estetyczne, ale po pierwsze - niezmiernie trwałe.
para na weselu
Redaktor: Dave & Margie Hill / Kleerup
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobrego fotografa na wesele i ślub?

Dobór właściwego fotografa na ślub to niezwykle istotna kwestia. Tej decyzji niezaprzeczalnie nie można podejmować pochopnie.
dekoracje
Redaktor: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysłowe dekoracje weselne, czyli o czym należy pamiętać w trakcie organizowania wesela

W czasie planowania ślubu i wesela z pewnością Para Młoda ma dużo rzeczy na głowie. Samo zaplanowanie ślubu wymaga uregulowania mrowia formalności, nie mówiąc o tym, iż planowanie wesela także jest bardzo czasochłonne. Bez wątpienia pragniesz, aby Twoi goście weselni idealnie się bawili oraz na długo zapamiętali to wesele.
Dekoracje sali weselnej
Redaktor: Agence Tophos
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stosowny hotel na urządzenie przyjęcia weselnego

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, jaki zostaje we wspomnieniach do końca naszych dni. Każdy marzy, żeby przypominać sobie te czarodziejskie ślubne chwile jako niebanalne, niepowtarzalne i wyjątkowe.
para młoda na ślubie
Redaktor: Marcin Łysak
Na podstawie: Marcin Łysak

Dekoracja ślubna kościoła – kto się na tym zna?

Ślub to ważne doświadczenie dla wszystkich młodych. Narzeczeni pragną, aby był to doskonały dzień – piękna suknia panny młodej, pierwszorzędnie leżący garnitur na panie młodym, pyszne jedzenie oraz niesamowite dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są niezwykle istotnym elementem, bowiem akcentują charakter ceremonii, a dodatkowo zwracają uwagę przybyłych gości.
Sala na wesele
Redaktor: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wybrać salę na wesele - wskazówki

Zabierając się do organizacji ślubu, zaraz po doborze narzeczonego/narzeczonej należy podjąć decyzję , gdzie odbędzie się przyjęcie. W tym krótkim poradniku postaramy się zgromadzić jak też opisać najważniejsze rzeczy, na jakie warto zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Naturalnie niełatwo będzie znaleźć lokal idealny, to znaczy realizujący wszystkie przedstawione kryteria. Samodzielnie już będziecie zmuszeni podjąć decyzję, które kwestie są dla was najistotniejsze.
fotokalendarz ścienny
Redaktor: David Lin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrać perfekcyjny bukiecik ślubny?

Dobór bukietu dla Panny Młodej, to niezwykle istotna rzecz. Stanowi on ogromnie istotne uzupełnienie naszej ślubnej stylizacji. Do tego musi przetrzymać długie godziny bez wody, co sprawia, że nie każdy kwiat nadaje się do tej wiązanki.
sala weselna
Redaktor: www.nakaszubach.pl
Na podstawie: www.nakaszubach.pl

Przygotowania do ślubu czyli co mieć na uwadze przy wyborze sali na weselne przyjęcie

Wesele to szczególny dzień dla narzeczonych i warto zrobić wszystko, żeby był on niepowtarzalny i wyjątkowy. Ale aby tak było, to wcześniej trzeba sporo zrobić, bo organizacja ślubu to niekiedy kilka długich miesięcy, w czasie których należy podjąć szereg ważnych decyzji. Do jednej z pierwszych się zalicza ustalenie terminu ślubu, a to przede wszystkim będzie zależeć od tego, w jakim miejscu młodzi zechcą go zorganizować.
zabawa na weselu
Redaktor: Jessica Branstetter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bierzesz ślub i zastanawiasz się, co uczynić, żeby stał się atrakcyjny dla ciebie i twoich gości – spójrz, co warto z tym zrobić

Kiedy dwoje ludzi spotyka się i zakochuje, świat robi się piękniejszy. Wszystko nagle robi się bardziej kolorowe. Stawia się kroki lżej, podskakuje wyżej. To nadzwyczajne chwile. Później przychodzi jednakże ta najważniejsza chwila – ślub. I w ową radość wkracza obawa z myślą „Czy będzie idealnie”?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.