Kwiaty
mama z dzieckiem
Redaktor: Erik Drost
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co dobrze jest obecnie podarować świeżo upieczonej mamie oraz maluchowi, żeby prezent był rzeczywiście przydatny?

Moment, w którym przychodzi na świat dziecko to kategorycznie jedna z najważniejszych chwil w życiu dla rodziców. Nie należy się temu dziwić, ostatecznie dziewięć miesięcy czeka się na pojawienie się kolejnego członka rodziny.
sala weselna
Redaktor: IQRemix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dekoracje sali weselnej, czyli w jaki sposób dobrać cokolwiek dla siebie

Na rynku tworzy się coraz więcej spółek zajmujących się przygotowywaniem wesel. Jednym z ich obowiązków jest upiększenie sali ślubnej, selekcja stosownych materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może również całością zająć się sama. Nie jest jednak prosto zdecydować się na jedno wyjście spośród tak wielu pomysłów dostępnych czy to w skorowidzach, czy sieci.
ciastka z kokosem
Redaktor: Jenna Freese
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Każdy z nas ma inne wspomnienie smaku niedzielnych obiadków. Później przez całe życie bądź próbujemy ów smak odtworzyć, albo odnaleźć własny.


Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Bazą nakrycia stołu jest obrus. Musi być bez zarzutu wyprasowany a także zwisać z każdej strony w przybliżeniu dwadzieścia cm.
para młoda na ślubie
Redaktor: Marcin Łysak
Na podstawie: Marcin Łysak

Dekoracja ślubna kościoła – kto się na tym zna?

Ślub to szczególne doświadczenie dla wszystkich młodych. Narzeczeni pragną, by był to idealny dzień – wspaniała suknia pani młodej, znakomicie leżący garnitur na panie młodym, pyszne jedzenie i urzekające dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są niesłychanie ważnym elementem, ponieważ eksponują charakter ceremonii, a co więcej przyciągają uwagę przybyłych osób.
Zamek
Redaktor: Z. Zyburtowicz
Na podstawie: Z. Zyburtowicz

Marzy ci się bajeczne przyjęcie weselne? Zorganizuj swoją uroczystość w pięknym zamku

Niejedna młoda para pragnie magicznego przyjęcia weselnego, które przez wiele lat zostanie w ich pamięci. Na bajkowe uroczystości najlepiej nadają się zamkowe wnętrza, które same w sobie są eleganckie oraz przepełnione nieprawdopodobną atmosferą. Największym plusem takich miejsc jest rzecz jasna ich niezwykły nastrój, jakiego niejednokrotnie brak w zwykłych salach weselnych.
Ogród marzeń
Redaktor: Margaret Anne Clarke
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/24350382@N07/3507303760/

Dodatki dla kwiaciarni!

Każdy kompetentny florysta oprócz kwiatów, potrzebuje niezwykle wielu artykułów florystycznych i ozdobnych dla własnych kwiaciarni i salonów florystycznych. Właściciele kwiaciarni zaopatrują się w hurtowni florystycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.