Kwiaty
nagrobki na cmentarzu
Redaktor: David Short
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie kwiaty wybrać na cmentarz? Sprawdź, aby pięknie ozdobić grób

Święto Zmarłych to smutny, lecz wyjątkowy dzień w roku. Wspominamy naszych najbliższych, jakich już nie ma wśród nas. To chwile, jakie każdy z nas przeżywa inaczej, ale większość wybiera się iść na cmentarz, by zapalić znicze i ustawić kwiaty, czcząc wówczas pamięć kochanych, zmarłych osób. Niejeden z nas myśli, jakie kwiaty wybrać, aby przez długi czas ozdabiały grób. Do szczególnie popularnych zalicza się chryzantema wielokwiatowa. Przeważnie kupujemy ją w donicach, wybierając ulubiony kolor bądź typ chryzantem, pojawia się ich bowiem z każdym rokiem coraz więcej.
mama z dzieckiem
Redaktor: Erik Drost
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co dobrze jest obecnie podarować świeżo upieczonej mamie oraz maluchowi, żeby prezent był rzeczywiście przydatny?

Moment, w jakim przychodzi na świat dziecko to absolutnie jedna z najważniejszych chwil w życiu dla rodziców. Nie można się temu dziwić, przecież dziewięć miesięcy czeka się na pojawienie się najważniejszego członka rodziny.
sala weselna
Redaktor: IQRemix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dekoracje sali weselnej, czyli w jaki sposób dobrać cokolwiek dla siebie

Na rynku tworzy się coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się organizacją przyjęć. Jednym z ich obowiązków jest dekoracja sali ślubnej, wybór trafnych materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak łatwo postawić na jedno rozwiązanie spośród tak wielu projektów występujących czy to w skorowidzach, czy sieci.
ciastka z kokosem
Redaktor: Jenna Freese
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Każdy z nas ma inne wspomnienie smaku niedzielnych obiadków. Później przez całe życie bądź próbujemy ów smak odtworzyć, albo odnaleźć własny.


Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Bazą nakrycia stołu jest obrus. Musi być bez zarzutu wyprasowany a także zwisać z każdej strony w przybliżeniu dwadzieścia cm.
para młoda na ślubie
Redaktor: Marcin Łysak
Na podstawie: Marcin Łysak

Dekoracja ślubna kościoła – kto się na tym zna?

Ślub to szczególne doświadczenie dla wszystkich młodych. Narzeczeni pragną, by był to idealny dzień – wspaniała suknia pani młodej, znakomicie leżący garnitur na panie młodym, pyszne jedzenie i urzekające dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są niesłychanie ważnym elementem, ponieważ eksponują charakter ceremonii, a co więcej przyciągają uwagę przybyłych osób.
Zamek
Redaktor: Z. Zyburtowicz
Na podstawie: Z. Zyburtowicz

Marzy ci się bajeczne przyjęcie weselne? Zorganizuj swoją uroczystość w pięknym zamku

Niejedna młoda para pragnie magicznego przyjęcia weselnego, które przez wiele lat zostanie w ich pamięci. Na bajkowe uroczystości najlepiej nadają się zamkowe wnętrza, które same w sobie są eleganckie oraz przepełnione nieprawdopodobną atmosferą. Największym plusem takich miejsc jest rzecz jasna ich niezwykły nastrój, jakiego niejednokrotnie brak w zwykłych salach weselnych.
Ogród marzeń
Redaktor: Margaret Anne Clarke
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/24350382@N07/3507303760/

Dodatki dla kwiaciarni!

Każdy wykwalifikowany florysta prócz kwiatów, potrzebuje niezwykle wielu artykułów florystycznych i dekoracyjnych dla własnych kwiaciarni i salonów florystycznych. Właściciele kwiaciarni zaopatrują się w hurtowni florystycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.