Kwiaty
nagrobki na cmentarzu
Redaktor: David Short
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie kwiaty wybrać na cmentarz? Sprawdź, aby pięknie ozdobić grób

Święto Zmarłych to smutny, ale wyjątkowy dzień w roku. Przypominamy sobie naszych bliskich, jakich już nie ma pośród nas. To chwile, jakie każdy z nas przechodzi inaczej, ale większość wybiera się iść na cmentarz, aby zapalić znicze oraz ustawić kwiaty, czcząc wówczas pamięć ukochanych, zmarłych osób. Niejeden z nas myśli, jakie kwiaty wybrać, aby przez długi czas zdobiły grób. Do szczególnie powszechnych należy chryzantema wielokwiatowa. Na ogół kupujemy ją w donicach, decydując się na ulubiony kolor bądź typ chryzantem, pojawia się ich albowiem z każdym rokiem coraz więcej.
mama z dzieckiem
Redaktor: Erik Drost
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co dobrze jest obecnie podarować świeżo upieczonej mamie oraz maluchowi, żeby prezent był rzeczywiście przydatny?

Narodziny dziecka to kategorycznie jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Nie należy się temu dziwić, w końcu dziewięć miesięcy czeka się na pojawienie się nowego członka rodziny.
sala weselna
Redaktor: IQRemix
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dekoracje sali weselnej, czyli w jaki sposób dobrać cokolwiek dla siebie

Na rynku tworzy się coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się organizacją przyjęć. Jednym z ich obowiązków jest dekoracja sali ślubnej, wybór trafnych materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak łatwo postawić na jedno rozwiązanie spośród tak wielu projektów występujących czy to w skorowidzach, czy sieci.
ciastka z kokosem
Redaktor: Jenna Freese
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Każdy z nas ma inne wspomnienie smaku niedzielnego obiadu. Po pewnym czasie przez całe życie bądź próbujemy ów smak odtworzyć, albo znaleźć własny.


Jak szykownie serwować niedzielny obiadek?

Podstawą nakrycia stołu będzie obrus. Powinien być bezbłędnie wyprasowany jak też zwisać z każdej strony w przybliżeniu 20 centymetrów.
para młoda na ślubie
Redaktor: Marcin Łysak
Na podstawie: Marcin Łysak

Dekoracja ślubna kościoła – kto się na tym zna?

Ślub to ważne doświadczenie dla wszystkich młodych. Narzeczeni chcą, by był to perfekcyjny dzień – cudowna suknia panny młodej, świetnie wyglądający garnitur na panie młodym, przepyszne jedzenie i niesamowite dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są bardzo istotnym elementem, albowiem uwydatniają charakter uroczystości, a do tego zwracają uwagę przybyłych gości.
Zamek
Redaktor: Z. Zyburtowicz
Na podstawie: Z. Zyburtowicz

Marzy ci się bajeczne przyjęcie weselne? Zorganizuj swoją uroczystość w pięknym zamku

Niejedna młoda para pragnie magicznego przyjęcia weselnego, które przez wiele lat zostanie w ich pamięci. Na bajkowe uroczystości najlepiej nadają się zamkowe wnętrza, które same w sobie są eleganckie oraz przepełnione nieprawdopodobną atmosferą. Największym plusem takich miejsc jest rzecz jasna ich niezwykły nastrój, jakiego niejednokrotnie brak w zwykłych salach weselnych.
Ogród marzeń
Redaktor: Margaret Anne Clarke
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/24350382@N07/3507303760/

Dodatki dla kwiaciarni!

Każdy kompetentny florysta prócz kwiatów, wymaga niezwykle wielu materiałów florystycznych i ozdobnych dla własnych kwiaciarni i salonów florystycznych. Posiadacze kwiaciarni zaopatrują się w hurtowni florystycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.